Sveikas miegas

sveikas miegas

Mūsų šiuolaikiniame, neramiame amžiuje, perkrautu informacija ir pilname streso, žmogus labai neramiai miega. Iki 50% vyresnių miestų gyventojų kenčia nuo įvairių miego sutrikimų. Mūsų vaikai taip pat dažnai neramiai miega, o ypač po aktyvios dienos. Sintetiniai migdomieji vaistai sudaro miego iliuziją. Ypač tai jaučiasi ryte, kai pabudę esame palūžę ir mums sunku išsijudinti.
Gauromečio arbatą rekomenduojama gerti esant neramiam miegui, dažnai prabundant, o taip pat sunkiai užmiegant. Žinoma, kad prasta savijauta rytais siejama ne tiek su miego trukme, bet ir su miego kokybe. Išgėrę gauromečio arbatos prieš pat miegą, miegosite kaip kūdikis. Beje, vaikams vakarais ypač pravers „mieguistas puodelis“ – gauromečio arbata su medumi.

Gauromečio raminamasis poveikis panašus į valerijono, bet ne toks stiprus. Lengviau užmigsite, miegas bus gilesnis, sveikesnis, atstatantis jėgas. O atsibusite lengviau ir galbūt net anksčiau nei įprastai.
Sergant nemiga, naudinga gauromečio arbata su mėtomis ar su raudonėliu. Šios žolelės suteikia ramybės ir pasitenkinimo jausmą, o ypač vakare išgėrus su artimaisiais.

Labanaktis, saldžių sapnų!

Gauromečio galite nusipirkti ČIA

🌿 Gaurometis – gydykis kol sveikas!

Ketvirta dalis baigta. Laukia pratęsimas…

—————————————————————————–
 “Dangaus Žiedai” – su meile iš gamtos!

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt
—————————————————————————–

Pirmą dalį skaitykite ČIA
Antrą dalį skaitykite ČIA
Trečią dalį skaitykite
 ČIA