Gaurometis (Ivan chai). Mūsų atsakymas neurozei ir stresui!

gaurometis

Gaurometis (Ivan chai). Mūsų atsakymas neurozei ir stresui!

Šiuolaikinio žmogaus gyvenimas, ypatingai to, kuris gyvena mieste – tai besikartojančių stresų ciklas, kurie palaipsniui persipina vienas su kitu. Deja, bet nesame apsaugoti nuo to nei vienas, netgi mūsų vaikai. Paskutiniais duomenimis, iki 75% visų didmiesčių gyventojų kenčia nuo įvairų rūšių nervinių sutrikimų. Jie pasireiškia įvairias būdais: dirglumas, ašarojimas, pyktis, bejėgiškumas, padidintas jautrumas. Visi mes esame žmonės ir tam tikru gyvenimo etapu mus reikia palaikymo. Šiuo atveju gaurometis, kaip patikimas kompanionas, gali pasiūlyti mums savo petį.

Gaurometis sugeba sureguliuoti aukštosios nervinės veiklos darbą, saugo nuo streso, reguliuoja nuotaikų kaitą, nuima įtampą ir palengvina bendravimą. Specialistai iš Sankt Peterburgo cheminės farmacijos akademijos nustatė, kad preparatai su gauromečiu mažina nerimą. Taip pat gaurometis pasižymi raminančiu poveikiu, padidina darbo produktyvumą ir racionalumą. Puodelis gauromečio arbatos vakare, padės atsikratyti dienos rūpesčių ir gerai praleisti laiką su šeima. Jeigu pamaišysime gaurometį su mėta ar raudonėlių, tai gausis tikra aromaterapija nuo nuovargio ir streso!

Įtraukę gaurometį į savo kasdieninį racioną, jūs pastebėsite, kaip lengviau įveikiate sunkumus, iš kurių ir susideda visas mūsų gyvenimas. Nustosite švaistyti energiją, kurią išleidžiate nerimui ir baimei prieš sunkumus, o nukreipsite ją problemos sprendimui, ir rezultatas nevers savęs ilgai laukti.

Jau vien tik pasinerdami į gauromečio arbatos darymo ritualą, mes nusiraminame, o geriant jį su artimaisiais, tai gali tapti šeimos tradicija.

Jeigu susiruošite su visa šeima į mišką rinkti gauromečio, tai nepamirštami įspūdžiai, laimės ir optimizmo užtaisas jums tiesiog garantuoti! Ir streso kaip nebūta! Jūs tiesiog užmiršite apie visas savo problemas, nes gamta paima viską kas nereikalinga ir pasidalina su savo vaikais tuo ką turi.

Ramybės jums!

🌿 Gaurometis – gydykis kol sveikas!

Trečia dalis baigta. Laukia pratęsimas…
—————————————————————————–
 “Dangaus Žiedai” – su meile iš gamtos!

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt
—————————————————————————–

Pirma dalis:

Gaurometis (Ivan chai)


Antra dalis:

Gaurometis (Ivan chai). Truputėlis biochemijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *