Gaurometis (Ivan chai). Įžanga

Gaurometis

Gaurometis (Ivan chai)

Įžanga

Euforija, kad antibiotikai, gliukokortikoidai ir kiti stiprūs vaistai nugalės visas ligas seniai jau praėjo, ją pakeitė nusivylimas, nes dažnai vaistai kenkia daugiau negu pati liga. Chroninės ir lėtinės ligos beveik neišgydomos medikamentais, kadangi reikia aktyvuoti savaiminį organizmo atsistatymą.

Nežiūrint į šiuolaikinius mokslo ir technologijų laimėjimus, dabartiniai Žemės gyventojai serga daugiau nei bet kada. Šiuolaikinis gyvenimo būdas duoda mums tik stresą, nervinį išsekimą ir agresiją. Miesto oras jau nebetinkamas kviepuoti, maistas, kurį gamina agrokoncernai nebetinkamas valgyti, o vandenį galime gerti tik po daugkartinio valymo.

Norisi paklausti, tai kur gi čia progresas? Šiuolaikinis žmogus nebeturi galimybės turėti pačios paprasčiausios ir svarbiausios laimės sudedamos dalies – savo sveikatos. Išoriškai atrodo, kad žmogaus kūnui nieko nestinga, tačiau tuo pačiu metu jo kūnas negauna elementarių maistinių medžiagų. Šis poreikis verčia mus valgyti vis daugiau ir daugiau “sterilizuoto”, rafinuoto, genetiškai modifikuoto, išoriškai patrauklaus maisto, kuris visiškai neturi maistingų medžiagų. Nors jis ir yra kasdieniniame žmogaus racione, bet negali numalšinti tų reikalingų medžiagų alkio. O vat pridėti viršsvorio ir dar kokia ligą įvaryti, tikrai gali.
Priimti visišką atsakomybę už savo, už savo vaikų, už busimų kartų sveikatą ir planetos būklę apskritai, mano nuomone, turėtų kiekvienas, kuris išdidžiai save vadina Homo sapiens.

Daugelių šalių vyriausybės šiuo metu susirūpinusios tokiu klausimu kaip “funkcionalus maistas”, nes gyventojų sveikata progresyviai blogėja. Nežiūrint į žemės ūkio korporacijų pasipriešinimą, funkcionalaus maisto rinka po truputėlį didėja, nes vis daugiau žmonių susimąsto ką jie valgo ir geria kiekvieną dieną.

Mes taip pat apie tai susimąstėme ir išgirdę apie gaurometį labai susidomėjome juo. Jau po truputį prasideda šio nepelnytai pamiršto gydomojo gėrimo atgimimas ir šiandien vis daugiau žmonių susipažįsta su gauromečio arbata ir tiesiog įsimyli ją. Taip atsitiko ir mums, kai pirmą kartą paragavome gauromečio arbatos, o po to pradėjome ir patys ją gaminti. Dabar norime papasakoti apie jį kitiems. Ir taip, susipažinkite, Gaurometis! Labai malonu!

🌿 Gaurometis – gydykis kol sveikas!

Pirma dalis baigta. Laukia pratęsimas…

————————————————————-

 “Dangaus Žiedai” – su meile iš gamtos!

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *