Super vaško lydytuvas

vasko lydytuvas

🐝 Vienas iš didesnių darbų bityne tai – vaško lydymas. Kai koriai patamsėja ir pasidaro nebetinkami naudoti, juos reikia perlydyti. Aš nelaikau senesnių negu 2 metai korių, tai užtikrina tinkamą higieną bityne, užkerta ligų plitimą ir įtakoja didesnių bei sveikesnių bičių gimimą. Juodų korių akutės būna mažesnės, nes kiekvieną kartą išsiritusios bitės, akutėse palieka savo apvalkalėlį, todėl korio akutės siaurėja ir gimsta mažesnės bitės. Kadangi palaikoma švara, stipriai neplinta ligos ir nebereikia sunkiosios chemijos vaistų joms gydyti.

Mažesniame bityne galima apsieiti tik su saulės vaško lydytuvu ar garų puodu, bet didesniame bityne jau reikia vaško perdirbimo įrangos. Tai nėra pats lengviausias darbas ir užima nemažai laiko, todėl jį reikia tinkamai optimizuoti. Ištyrinėjęs daugelį vaško perdirbimo būdų, priėjau būtent prie šitos vaško perdirbimo technologijos. Likau labai patenkintas rezultatu, kadangi vieno rėmelio perdirbimas užtrunka iki 30 sekundžių, o taip pat jis lieka sveikas, dezinfekuotas ir patempus viela galima jį dar kartą panaudoti. Čia nereikia vaško preso ar garų generatoriaus ir vaško išspaudimo kokybė yra labai gera. Šis būdas taupo laiką, fizines jėgas, bei finansus. Sėkmės darbuose 🙂

Video galite pažiūrėti čia.

————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, bitynų kūrimas ir priežiūra, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt