Energijos ir jėgų užtaisas

energija ir jega

Gauromečio arbata itin naudinga netekus jėgų, išsekus ar atsigaunant po sunkių ligų. Jinai švelniai, bet stabiliai atstato naudingas atsargas organizme, prisotindama jį vitaminais ir mikroelementais. Skirtingai nuo įprastos arbatos ar kavos, kuri per daug stimuliuoja mūsų organizmą ir sukelia priklausomybę, gauromečio arbata suteikia jėgų ir skatina savaiminį organizmą atsistatymą.

Žmonės, kurie vartojo gauromečio arbatą maždaug šešis mėnesius, palyginę savo būseną pradžioje, pastebi ryškų organizmo būklės ir bendros savijautos pagerėjimą. Žvalumas tampa įprasta būsena, jis kyla iš sveiko, gyvybe trykštančio organizmo, o ne iš dirbtiniai sukelto stimuliatorių poveikio. Nenuostabu, kad senais laikais sakydavo, jog gauromečio arbata gydo ne tik kūną, bet ir stiprina žmogaus dvasią!

Senovės Indijoje kilusi Ajurveda teigia, kad kiekvienas augalas turi savo unikalų charakterį ir perduoda savo savybes jį vartojančiam žmogumi. Šia prasme gaurometis yra pats nuostabiausias augalas. Jo meilė gyvenimui ir ištvermingumas neturi sau lygių. Ar tai ne lietuviška dvasia?
Kas pirmas pakyla gaisravietėje, atstato dirvą ir atveria kelią kitiems augalams? Gaurometis! Kas auga visur nuo Arkties iki pusiaujo? Gaurometis! Kas žydi beveik visą vasarą, tarsi sakydamas žmogui – aš augu dėl tavęs! Gaurometis.

Bioenergetiniu požiūriu gaurometis atkuria biolauką, stabdo energijos nutekėjimą, optimizuoja jos įsisavinimą ir transformaciją žmogaus organizme. Dėl to atsiranda antras kvėpavimas ir padidėja produktyvumas (T. Ju. Sharova, 2002).

Norint atstatyti jėgas, puikiai tiks gauromečio arbata su erškėtuogėmis, tai natūralios vitaminų atsargos. Gauromečio arbata su šermukšnio vaisiais labai naudinga esant fiziniam ar psichiniam išsekimui, ji tiesiogine to žodžio prasme prikeldavo mūsų protėvius ant kojų. Ne veltui šermukšniui skirta tiek daug dėmesio tautosakoje.

Energija, užtikrintumas ir naujų jėgų užtaisas su kiekvienu gurkšniu!

Gauromečio galite nusipirkti ČIA

🌿 Gaurometis – gydykis kol sveikas!

Penkta dalis baigta. Laukia pratęsimas…
————————————————————————–
❤ “Dangaus Žiedai” – su meile iš gamtos!
Stebėkite mus:

►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt

Pirmą dalį skaitykite ČIA
Antrą dalį skaitykite ČIA
Trečią dalį skaitykite ČIA
Ketvirtą dalį skaitykite ČIA