Pavasarinės patikros rezultatai

Pavasarinės patikros rezultatai

🐝 Štai ir atėjo ilgai lauktas pavasario metas, kuomet galime padaryti pirmą bičių apžiūrą. Kai lauke oro temperatūra pasiekia apie 15 laipsnių šilumos, galime tikrinti bites. Įlindę į lizdą, pasižiūrime ar bitės turi dar medaus, ar deda motinėlė, ar daug bičių peržiemojo ir kiek drėgmės buvo per žiemą.
Bitininkauti Merkinės gulstiniuose aviliuose yra vienas malonumas, kadangi jis yra didelis. Šį kartą išnaudojome laisvą erdvę perkeliant bites į sausą, švarią vietą, o buvusią žiemojimo vietą išvalysime ir dezinfekuosime be jokio vargo.
Šiais 2022 metais Dangaus Žiedų bityne peržiemojo visos bičių šeimos. Tas labai džiugina, nes bitės praeitais metais buvo gydytos aitriosios paprikos tirpalu ir juostelėmis su eteriniais aliejais. Tesime ir šiais metais šitą ekologiška bičių gydymo būdą ir stebėsime rezultatus. Labai smagu, kad bitės paliko mums dar ir medaus. Tai yra ypatingo skonio ir aromato medus, kadangi jis prabuvo avilyje beveik visus metus, visiškai subrendo ir prisigėrė avilio kvapų.
Linkiu visiems bitininkams sėkmingų bitininkavimo metų, o medaus mylėtojams pačio skaniausio ir svarbiausiai sveikiausio medaus 🙂

Video galite pažiūrėti čia.

————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, bitynų kūrimas ir priežiūra, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt