Medus Daliai Grybauskaitei

Prezidentu medus

🐝 Danijos ambasados avilyje per pirmą pavasarinę bičių patikrą išimtas medus. Kadangi rudenį bitės žiemojimo kamuolį suformavo ant 22 rėmelių, tai teko beveik visą medų palikti joms žiemai. Pagrindinis medkopis nusikėlė į pavasarį. Medus beveik visus metus išbuvo avilyje. Tai ypatingas medus, nes jis yra visiškai subrendęs ir įsigėręs avilio kvapų – ypatingo skonio.
Čia bitės nemaitinamos jokių cukrumi ar sirupais, negydomos cheminiais vaistais, žiemoja ant savo sunešto medaus, medus imamas pagal specialią technologiją – bitėms draugišku būdu. Šeima per pirma sezoną davė 31 kilogramą medaus, ir tai dar tik pradžia, tikimės ateityje medaus daugės.
Danijos ambasadorius Hans Brask šį ypatingą medų žada padovanoti mūsų gerbiamai Prezidentei Daliai Grybauskaitei, bei Danijos Ministrui Pirmininkui. Dangaus Žiedams labai malonu prisidėti prie šių dovanų atsiradimo. Labai smagu, kad natūralios dovanos tampa Danijos ambasados vizitine kortele. Ši dovana labai naudinga kūnui, pasaldina dūšią, o pats bitininkavimas turi be galo didelę reikšmę mūsų ekosistemai.

Video galite pažiūrėti čia.

————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, bitynų kūrimas ir priežiūra, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt