Naujoji Gokula

Naujoji Gokula

🐝 Butkiškės kaime, Kelmės rajone įsikūrusi sąmoningų žmonių bendruomenė, nusprendė savo veiklą susieti su bitėmis. Smagu, kad vis daugiau žmonių vertina bičių svarbą mūsų ekosistemai. Juk tai atneša visokeriopą naudą mus supančiai aplinkai bei padidina derliaus kiekį soduose, daržuose ir laukuose. Šis užsiėmimas tampa ypatingai malonus, kai bitininkaujama natūraliu būdu, kur nereikia atlikinėti sunkių bei nereikalingų darbų, tokių kaip bičių maitinimas, lizdų perrinkinėjimas žiemai, sunkių korpusų kilnojimas. O medaus ėmimas be dūminės ir apsauginio tinklelio teikia tikrą džiaugsmą nuo mažiausio iki didžiausio, įskaitant ir aplinkinius žmones.
Bendruomenėje veikia lauko darželis „Gopalas“ ir humanistinės filosofijos idėjas palaikanti pradinė mokykla „Govinda“. Kartu su pagrindinio pradinio ugdymo programa vyksta ir vedinės žinių studijos, tvarios sodininkystės, vegetarinio maisto gamybos, dailės, jodinėjimo žirgais, natūralios kosmetikos gamybos, žoliavimo pamokos.
Dangaus Žiedų bitynas širdingai dėkoja Naujajai Gokulai, kad leido sudalyvauti naujo bityno įkūrime, linkime jiems sėkmės bitininkaujant 🙂

https://www.gokula.lt/

Video galite pažiūrėti čia.

————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, bitynų kūrimas ir priežiūra, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt