Pirmas medus!

pirmas medus

🐝 Pirmas medus. Pirmais metais nereikalingas medsukis norint išgauti medų, galima tiesiog nuvarvinti nuo korių per kelias dienas, kadangi medaus yra dar nedaug. Nors medų imame vieną kartą metuose, bet gauname įvairių rūšių – tai ir vasarinis, ir grikių, ir lipčiaus medus. Iš visų medaus rūšių pats sveikiausias ir vertingiausias yra lipčiaus medus, nes jame yra daugiausiai mikroelementų ir mineralinių medžiagų.
Medų imame Spalio-Lapkričio mėnesiais, kada bitės jau yra suėjusios į žiemojimo kamuolį. Imame be apsauginio tinklelio ir dūminės, netrikdant kaimynų ir pačių bičių. Jeigu aplinkui nėra rapsų, tai medus nesikristalizuoja ir išsukamas be problemų. Kai palaikome kelias dienas medaus korius šiltoje patalpoje, jis lengvai išvarva ar išsisuka su medsukiu.
Kadangi nemaitiname cukrumi bičių, o paliekame medų joms žiemai, dėl to gauname ne tiek daug medaus. Bet už tai medus būna aukščiausios kokybės. “Merkinės gulstiniuose” aviliuose bitininkauti yra labai paprasta ir nesunku, tai gali daryti kiekvienas, kuris turi nors nedidelį lopinėlį žemės.

—————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *