Pirmas Danijos medus

pirmas Danijos medus

🐝 Išimtas pirmas medus Danijos ambasados avilyje, kuris randasi pačiame Vilniaus centre. Avilys su bitėmis buvo pastatytas 2021 metų pavasarį. Bičių šeima šiame avilyje sumušė visus augimo rekordus ir užaugo iki 26 aukštų rėmelių, o tai yra 39 Dadano rėmeliai.
Kadangi ruduo šiais metais buvo šiltas, bitės neskubėjo sueidinėti į žiemojimo kamuolį, todėl medų teko išiminėti dviem etapais. Ir tai nepavyko paimti viso perteklinio medaus, nes bičių šeima buvo labai didelė ir nuėjo žiemoti net ant 20 aukštų rėmelių. Medaus dovanoms užteks, o likusį medų paimsime pavasarį per pirmą pavasarinę patikrą.
Danijos ambasadorius yra labai geras žmogus, nes tik pas tokius žmones užauga tokio dydžio bičių šeimos. Smagu, kad ambasadorius supranta bičių reikšmę mūsų ekosistemai ir bitininkauja natūraliu būdu. Šis natūralus ir ekologiškas bitininkavimo būdas leidžia išgauti medų, kuris savo kokybe yra aukščiausio lygio. Čia bitės nemaitinamos jokiu cukrumi ar sirupais, negydomos cheminiais vaistais, neperrinkinėjami lizdai žiemai, medus imamas be apsauginio tinklelio ir dūminės, bitininkaujama minimaliai kišantis į bičių gyvenimą. Dėl to bitės tampa ramios ir laimingos, o laimingos bitės prineša daug skanaus ir sveiko medaus 🙂

Video galite pažiūrėti čia.

————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, bitynų kūrimas ir priežiūra, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt