Medkopio pradžia

Medkopio pradzia

🐝 Merkinės gulstinis avilys – tai unikalus avilys, kuriame įmanoma bitininkauti minimaliai kišantis į bičių gyvenimą. Speciali bitininkavimo technologija leidžia bitėms gyventi savo natūralų gyvenimą per visus metus. Gaunama aukščiausios kokybės produkcija, nes čia nėra dirbtinų maitinimų cukraus sirupais ir gydymų cheminiais vaistais. Bitininkaujant tokiu būtų, neapsikraunama įprastais sunkiais bitininkavimo darbais, todėl bitininkauti yra lengva ir malonu.

Pats smagiausias metų darbas – tai medaus ėmimas. Šiais 2021 metais spalio pabaigoje bitės dar ne pilnai suėjusios į žiemojimo kamuolį. Todėl medų galime išiminėti keliais etapais, aišku, galime išimti ir vienu metų, vėliau, kai jau bitės bus pilnai suėjusios į žiemojimo kamuolį. Palankiausia tai daryti yra ryte, kai naktį būna šalna. Pradedame išiminėti medų nuo tos pusės, kur nėra bičių. Šiuo atveju išimame rėmelius su medumi iki to laiko, kai bitės pradeda lysti iš avilio, nes yra dar aktyvios. Uždengiame viską medžiaga ir atidedame medaus ėmimą iki kito karto.

Smagiausia tai, kad medų imame be apsauginio tinklelio ir dūminės, todėl bitės tampa ramios, nesugelia nei bitininko, nei šalia esančių kaimynų. Toks medus pasižymi gera energetika nes, išėmimo metų bitės nesuerzinamos, išimamas tik tais perteklinis medus ir neimamas tas medus, kurio reikės bitės žiemojimui.

Video galite pažiūrėti čia.

————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, bitynų kūrimas ir priežiūra, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt