Medaus ėmimas be dūminės ir apsauginio tinklelio!

medaus emimas

🐝 Medaus ėmimas be dūminės ir apsauginio tinklelio atliekamas Spalio – Lapkričio mėnesiais, kada naktimis būna minusinė temperatūra, o diena pliusinė ar apie nulį. Bitėms jis visiškai nekenksmingas, nes atliekamas dar tik pačioje pradžioje kaip bitės sueina į žiemojimo kamuolį. Daromas greitai, todėl lizdas nespėja atšalti. Bitės nebūna piktos, todėl ir kaimynams smagu gyventi šalia.
Toks medaus ėmimo būdas dar vadinasi Ahimsa. Tai kai produktas išgaunamas nenaudojant jokios prievartos. Medus tampa energetiškai švarus. Šis medaus ėmimo būdas priskiriamas natūraliam bičių laikymui, nes po to kai vasarą sudedame rėmelius daugiau į lizdą nelendame, nesurinkinėjame lizdo žiemai. Bitės pačios nusprendžia kur jos sudarys žiemojimo kamuolį, o mes paimame tik perteklinį medų iš šonų, kurio joms nereiks žiemai. Likusį medų paliekame bitėms kaip žiemos maistą, nemaitiname jokiu cukrumi ar sirupais.
Šis būdas dar yra labai patogus tuo, kad tuo pačiu metu mes paruošiame bites žiemai, nereikia papildomai jų trukdyti. “Merkinės gulstinio” avilio konstrukcija ir speciali bitininkavimo technologija leidžia bitėms gyventi savo natūralų gyvenimą, be didelių mūsų įsikišimų. Todėl bitininkystė tampa džiaugsmingu užsiėmimu ne tik mums, bet ir bitėms!

—————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *