Apiterapijos namelis, aviliai – gultai

Apiterapijos namelis, aviliai

🐝 Merkinės gulstinio avilio konstrukcija idealiai tinka apiterapijos nameliui. Kadangi čia naudojamas aukštas rėmelis, tai gaunami visi bičių produktai ir efektyvus gydymas. Nes gultas turi būti kuo arčiau bičių lizdo.
Aviliai – gultai padaryti taip, kad oras iš avilio galėtų patekti į apiterapijos namelio vidų. Tokiame ore yra medus, nektaras, žiedadulkės, pikis, bičių nuodai, bičių pienelis. Toks oras gydo kvėpavimo takus, astmą, bronchitą, mažiau sergama peršalimo ligomis žiemą arba jos praeina daug lengviau.
Intensyvaus medunešio metu bitės į orą išskiria daug fitoncidų – tai augalų išskiriamos biologiškai aktyvios medžiagos, kurios naikina bakterijas, parazitus ir grybus, arba stabdo jų augimą ir vystymąsi. Tai prisotina kraują fitovitaminais ir stimuliuoja širdies darbą.
Bičių vipracija persiduoda mūsų kūnui per gultą, tokia vibracija valo šlapimo takus. Sujudinami nervai galūnėse, todėl kraujas pradeda tekėti tokiose vietose, kur netekėjo anksčiau dėl organizmo užterštumo ar kitų priežasčių.
Toks apiterapijos namelis – tai namų sanatorija su visais bičių produktais.

Pažiūrėti video galite ČIA

—————————————————————————–

🐝 Natūrali ir ekologinė bitininkystė, tikras ir natūralus medus, vietinės bitės, gulstiniai aviliai!

❤ Medaus valdovai – “Dangaus Žiedų” bitynas

Stebėkite mus:
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBWFTkcU5jmDaqkF7IDJ8zA
►Svetainė: https://www.dangausziedai.lt
►Facebook: https://www.facebook.com/www.dangausziedai.lt
►Twiter: https://twitter.com/DZiedai/
►Instagram: https://www.instagram.com/dangaus_ziedai/

📞 +370 678 50252, 📨 info@dangausziedai.lt