Medaus valdovai - Dangaus Žiedų bitynas!

Ekopol juostelės

15.00

Ekopol – tai ekologiškai švarus akaricidinis preparatas bitėms juostelių pavidalu, kurių dydis yra 200x20x0.8 mm. Į jo sudėtį įeina tik eteriniai čiobrelių, pelyno, kalendrų ir mėtų aliejai su daug mentolio. Medinės Ekopol juostelės yra hermetiškai supakuotos į polietileninį folijos maišelį po 10 vnt.

Video apie Ekopol juosteles galite pažiūrėti ČIA.

Turime

Veikimas: Eteriniai aliejai, kurie yra Ekopol juostelėse, pasižymi ryškiu akaricidiniu ir atbaidančiu poveikiu prieš varozės erkes, akarapidozę ir vaško kandis. Naudojant Ekopol juosteles pašalinamos ne tik minėtos ligos, bet ir kiti bitėms patogeniški mikroorganizmai. Taip pat erkės netampa atsparios šiam preparatui.

Naudojimas: Ekopol juostelės naudojamas pavasarį (po pirmos bičių apžiūros) ir vasaros-rudens laikotarpyje (po medaus išsukimo), įdedant juosteles į avilius. 10-12-ai lizdinių rėmelių naudojamos 2 Ekopol juostelės. Silpnose šeimose kabinama viena juostelė tarp 3 ir 4 rėmelio, stipriose – viena juostelė tarp 3 ir 4 rėmelio, kita – tarp 7 ir 8 rėmelio. Mažoms šeimoms ir nukliausams (6 rėmeliai) pakanka vienos juostelės lizdo centre. Lizde paliekamos nuo 3 iki 30 dienų, priklausomai nuo uždengtų perų kiekio, erkių kiekio ir jų kritimo intensyvumo. Taip pat reikėtų atsižvelgti į eterinių aliejų garavimo intensyvumą ir trukmę, t.y. veikliosios medžiagos lizde išlieka daug ilgiau. Jeigu erkėtumo procentas yra nedidelis, juostelės galima naudoti trumpą laiką, galima ištraukti jas iš avilio, sandariai uždaryti ir prireikus panaudoti dar kartą. 
Juostelės tvirtinimui galima panaudoti kanceliarinę sąvaržėlę, pro kurią įkišamas medinis pagaliukas ar vielos gabaliukas. Juostelė kabinama vertikaliai per vidurį į rėmelių tarpą, centrinėje lizdinių rėmelių dalyje. Nepastebimas joks šalutinis poveikis ir komplikacijos bitėms, jeigu Ekopol juostelės naudojamas pagal instrukciją. Ilgai naudojant Ekopol juosteles, erkės netampa rezistentiškos joms. 

Specialios instrukcijos: Atidarykite pakuotę tik prieš apdorodami bites. Ekopol juostelių veikliosios medžiagos nepalieka jokių pėdsakų meduje, todėl medus vartojamas įprastu būdu.

Papildoma informacija: Ekopol juostelės sėkmingai naudojamos ir kovai prieš vaško kandis. Tai yra profilaktika prieš suaugusius vaško kandžių drugelius. Ekopol juostelės turi antivirusinį ir antibakterinį poveikį lizdo mikroklimatui.

Šalutinis poveikis: nėra.

Sudėtis: eterinis čiobrelių aliejus, eterinis pelyno aliejus, eterinis kalendrų aliejus ir eterinis mėtų aliejus.

Produktas parduodamas ir naudojamas be recepto.
Saugoti nuo šviesos ir saulės. Laikyti sausoje vietoje nuo 5 iki 25 laipsnių temperatūroje, atskirai nuo maisto produktų, saugoti nuo vaikų. Preparato galiojimo laikas, atsižvelgiant į visas laikymo sąlygas, yra 3 metai.
Vienos pakuotės užtenka 5 vidutinio dydžio bičių šeimoms.

Svoris: 25 g.

Siuntimas į visus miestus 2.30 eur. Krepšelyje pasirenkant pristatymą “Tik EKOPOL juostelių siuntimas”.

Atsiliepimai


Atsiliepimų dar nėra.

Naujas atsiliepimas “Ekopol juostelės”