Medaus valdovai - Dangaus Žiedų bitynas!

Bičių vaško žvakės su levandomis 3 vnt.

13.0017.00

Dydis

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Ypatingos natūralaus bičių vaško žvakės su žolelėmis apjungia savyje ugnies ir augalų energiją. Tokios žvakės tai išskirtinis produktas. Tai rankų darbo žvakės, kurios yra sukamos iš vaškuolių, todėl jos turi stiprią energetiką. Puikiai tinka atlikti tam tikram ritualui.
Į žvakę įdėtos specialiai parinktos žolelės ir eteriniai aliejai, kurie savo savybėmis ir energetika atitinka tam tikrą programą, kurią skleidžia žvakė.

Šios žvakės yra padarytos su levandų eteriniu aliejumi ir levandos žiedais.

Levanda – tai sveikata, meilė, taika, sąmoningumas. Nubaido blogas dvasias, nuima blogą akį, naikina košmarus ir svetimą energiją. Didina moters galias – leidžia pasijausti lengvesne, linksmesne, norima, reikalinga. Skatina savęs pažinimą, meditaciją, greitą jėgų atstatymą. Nuima energetinius randus, mažina agresiją, pavydą, suteikia laimę, švarą.

Bičių vaško žvakės (3 vnt dėžutėje):
– 100% bičių vaškas, 100% medvilnės knatas, levandų žiedai ir eterinis aliejus.
– Rankų darbo.
– Žvakių auštis: nuo 10 iki 16 cm, priklausomai nuo komplektacijos.
– Supakuota į popierinę dovanų dėžutę (galima rinktis iš baltos arba rudos spalvos, pažymint užsakymo pastabose).

Dydis

Žvakės skersmuo 4.5 cm, aukštis 10 cm, Žvakės skersmuo 4.5 cm, aukštis 13 cm, Žvakės skersmuo 4.5 cm, aukštis 16 cm, Žvakės skersmuo 5.5 cm, aukštis 10 cm, Žvakės skersmuo 5.5 cm, aukštis 13 cm, Žvakės skersmuo 5.5 cm, aukštis 16 cm