Medaus valdovai - Dangaus Žiedų bitynas!

Bičių lova

440.00

Bičių lovos ilgis 204 cm, gulto plotis 74 cm.
 Be korpusų ir meduvių, todėl nereikia kilnoti sunkių svorių, didžiausias svoris – medaus pilnas korys 6 kg.
 Vienas avilys ant trijų ir daugiau bičių šeimų.
♥ Šiltas, padarytas pagal karkasinę technologiją.

Video galite pažiūrėti čia.

SVARBU: prieš užsakant būtina susisiekti ir suderinti pirkimo ir pristatymo detales! +370 678 50252 , info@dangausziedai.lt
Tam pačiam sezonui užsakymai priimami iki Kovo mėnesio, todėl lovą palanuokite užsakyti iš anksto.

Turime

Bičių lova padaryta iš natūralių medžiagų.
 Vidinės ir išorinės sienos 18 mm lentos.
 Apšiltintas 5 cm akmens vata.
 Dugnas iš 18 mm storio lentų.
♥ Gultas padarytas iš 18 mm lentų
 Apsauginis tinklas iš nerūdijančio plieno, kad bitės nepatektų į vidų.

SVARBU: prieš užsakant būtina susisiekti ir suderinti pirkimo ir pristatymo detales! +370 678 50252 , info@dangausziedai.lt.Tam pačiam sezonui užsakymai priimami iki Kovo mėnesio, todėl lovą palanuokite užsakyti iš anksto.


Gulėjimas ant bičių arba bičių terapija yra labai veiksmingas sveikatinimosi būdas. Tai, galima sakyti, yra gydymasis be vaistų. Bičių terapija veikia visą mūsų organizmo būklę. Dėka mikromasažo ir vibravimo dažnio, kuris sutampa su mūsų sveikos ląstelės dažniu, gerėja nervų sistemos būklė, žmogus tampa pozityvesnis, dingsta depresija. Taip pat tai labai gerai veikia stuburą ir problemas su juo. Oras, kuris išeina iš avilio, yra prisotintas pikiu, medumi, žiedadulkėmis, motinėlės pieneliu, nektaru, bičių nuodais, augalų fitoncidais, dezinfekuoja mūsų kvėpavimo sistemą ir praturtiną kraujotakos sistemą vitaminais, kurie yra nektaras širdžiai. Gulėdami ant bičių gulto mes sąveikaujame su bičių biolauku, kuris gydo mus subtiliame lygmenyje, atstato energetiką, o juk nuo čia ir prasideda visos mūsų ligos, todėl žmogus labai greitai atgauna jėgas. Gulėti ant bičių be galo mėgsta vaikai. Bitės yra Dievo dovana žmonėmis, kurios neša tik tais nauda ir sveikatą, todėl protingi žmonės tuo naudojasi.

Šis gultas yra padarytas iš natūralių medžiagų, todėl avilys yra pilnai “kvėpuojantis” ir jame labai gerai žiemoja bitės. Dėka aukšto rėmelio mes gauname visus bičių produktus, mėgstamą užsiėmimą ir sveikatinimosi būdą. Padarytas platus gultas tam, kad būtų komfortiška gulėti ar net gi miegoti visą naktį. Sveikatos visiems!